На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Проектори

 Мультімедійній проектор Vivitek DX273
12938 грн.
Ціна: 12733 грн.
 Мультимедійний проектор BenQ MH560 (9H.JNG77.13E)
22120 грн.
Ціна: 22055 грн.
 Кишеньковий проектор Epson EF-11 (V11HA23040)
27826 грн.
Ціна: 27809 грн.
 Мультимедійний проектор Maxell MC-EW3051
16911 грн.
Ціна: 16590 грн.
 Кишеньковий проектор AOpen AH15 (MR.JT611.001)
11406 грн.
Ціна: 10999 грн.
 Мультимедійний проектор Epson EB-W51 (V11H977040)
18922 грн.
Ціна: 18910 грн.
 Мультимедійний проектор Epson EB-W06 (V11H973040)
17932 грн.
Ціна: 17922 грн.
 Мультимедійний проектор Maxell MC-EX3551
19369 грн.
Ціна: 19355 грн.

Проектори

В даний час проектори стали чи не найпотрібнішими пристроями у будь-якому середовищі праці. У школі на уроках, на представленні бізнес-плану, вдома, під час перегляду фільму тощо. В цьому немає нічого дивного, адже в деяких параметрах у проектора просто-напросто відсутня будь-яка альтернатива. Крім того проектор має безліч переваг. 

Безперечною найпершою перевагою є те, що проектор відносно легко полагодити. Наприклад заміна лампи в проекторі обійдеться вам абсолютно недорого і не складе ніяких проблем в пошуку необхідних комплектуючих. Звичайно простота ремонту багато в чому залежить від фірми і типу самого проектора, адже дістати комплектуючі для конкретної моделі може бути вельми непросто.

Ще одним плюсом є універсальність. Багато проекторів призначені для виконання різних завдань. Така техніка чудово підійде і для перегляду фільмів вдома, і для демонстрації матеріалів для робітників у  офісі. 

Сам проектор є досить компактним технічним засобом. Так що навіть в умовах тісного приміщення він не буде створювати незручностей. Проектор можна з легкістю закріпити на стелі або стіні. Екран для проектора може бути висувним. У складеному стані він практично не займає місця. Ну а розкласти його при необхідності можна буквально за кілька секунд. 

Якщо вам потрібно дуже велике зображення хорошої якості, то його легко зробити за допомогою проектора. Тут у даного винаходу просто-напросто немає альтернатив. Аджедуже  малоймовірно те, що ви знайдете телевізор чи монітор з діагоналлю екрана, схожою з діагоналлю екрану кінозалу. Навіть якщо ви й знайдете такий телевізор, то коштувати він буде неймовірно дорого.

При створенні маленької картинки проектори теж мають деяку перевагу. Картинка проектора практично нічим не поступатиметься зображенні телевізора такого ж розміру. Тільки ось покупка проектора обійдеться значно дешевше.

В силу певних обставин,  не в кожному приміщенні можна встановити великий телевізор. На відміну від  звичайних моніторів та екранів проектори  дуже компактні. Завдяки цьому «кінотеатр» вміститься навіть в невеликій квартирі. Деякі моделі проекторів можна переносити в спеціальній сумці.  «Мобільні» варіанти таких пристроїв підтримують підключення до комп'ютера через Wi-Fi.

У проекторах можна змінювати діагональ створюваного зображення. Якщо Ви хочете насолодитися кінематографом будинку, де відстань від стіни, яку використовують як екран, до дивана не перевищує декількох метрів, то немає потреби у величезному розмірі  картинки. А ось для презентацій і масових сімейних переглядів якраз підійдуть великі розміри кадрів.

Проектори встановлюють не тільки в приміщеннях. Подібні пристрої можна розмістити і в автомобілі. Хіба зі звичайним телевізором ви зможете вийти на вулицю та  створити кінотеатр під відкритим небом?

Ще однією вагомою перевагою проекторів є те, що зображення є повністю безпечним для глядача. Воно не шкодить зору, тому що не створює навантаження на очі. Тому можна насолоджуватися улюбленими фільмами, не переживаючи за своє здоров'я.

Проектор - це атмосфера справжнього кінотеатру у Вас вдома

Проектор створює справжній ефект присутності, через якого люди і відвідують кінотеатри. Включивши проектор, Ви як ніби самі опиняєтеся в фільмі. Адже зображення не обмежена розміром монітора. Таку атмосферу не створить навіть найдорожчий телевізор. Він просто не асоціюється з кінотеатром.

Проектор здатний подарувати Вам та Вашій родині тисячі незабутніх годин в компанії з відмінним кіно. сісти на улюблений диван, взяти попкорн і просто увімкнути проектор пультом. Тепер вам не потрібно ходити в кінотеатр з незручними кріслами та гучними відвідувачами і ще платити за це гроші. 

Top