На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Варильні поверхні

 Варильна поверхня електрична Bosch PIE611B15E
66079 грн.
Ціна: 55199 грн.
 Варильна поверхня газова Gorenje G642ABX
5499 грн.
Ціна: 5222 грн.
 Варильна поверхня газова Gorenje G642CLI
6599 грн.
Ціна: 6260 грн.
 Варильна поверхня газова Gorenje GW642AXW
5412 грн.
Ціна: 5402 грн.
 Варильна поверхня газова Gorenje GW642AB
5799 грн.
Ціна: 5432 грн.
 Варильна поверхня газова Gorenje GTW641EW
7124 грн.
Ціна: 7111 грн.
 Варильна поверхня газова Gorenje GW6D42CLI
6788 грн.
Ціна: 6776 грн.
 Варильна поверхня газова Gorenje GW642CLI
6635 грн.
Ціна: 6623 грн.

Варильні поверхні

Кухня - одна з найважливіших частин будинку. Правду кажучи, людина проводить на ній більшу частину свого життя. Важливим елементом в процесі готування є кухонна плита. 

Інновації не стоять на місці, тому тепер, коли  панель і  духовка – це не єдине ціле, а зовсім різні девайси, купляти їх  можна окремо одне від одного, і вибирати ту поверхню, що найбільше подобається і є найкомфортнішою у використанні. 

Наприклад, панель із двома конфорками чудово підійде для холостяка, адже у нього немає потреби для більшої кількості, а от дружині, у якої вдома чоловік та діти, цієї кількості конфорок буде замало. Для професійного кулінара той стандартний комплект, яким користуються чи не у кожній родині для приготування стандартних страв, навряд чи підійде і не задовольнить. 

Варильна поверхня є абсолютно незалежною від духовки, а тому вона може бути розміщеною у будь-якій частині кімнаті, і не обов’язково поруч одне з одним. Все залежить від вашої фантазії та комфорту – це можу бути кут кімнати, або ж навпаки – центральна її частина.

Вбудовувані варильні панелі поступово замінюють звичні громіздкі газові плити з духовками. Вони прекрасно вписуються в інтер'єр сучасної стильної кухні і при цьому відрізняються зручністю використання. Варильну поверхню можна розташувати нарівні з єдиною стільницею, що красиво, практично і гігієнічно, так як пил не забивається в щілини між шафками і плиткою. Будучи продовженням робочої зони, панель дозволить назавжди розпрощатися з будь-яким дрібним сміттям, що потрапляє в щілини між плитою і кухонними меблями.

Великий асортимент варильних поверхонь дозволяє швидко підібрати підходящий варіант для кожного клієнта.  Ще однією перевагою такої техніки є те, що сучасні варильні поверхні дозволяють значно економніше використовувати енергію. Вони оснащені додатковими зручними функціями, на кшталт індикатора температури і т.д

Вбудовувані варильні панелі можуть бути повністю автономними (незалежні моделі) з роздільним керуванням, а можуть йти в комплекті з вбудованим духовкою(залежні варильні поверхні), у такому випадку система упраління буде загальною для обох девайсів.

Говорячи про вибір варильної поверхні, варто врахувати кілька важливих нюансів, які допоможуть вам вибрати якісний товар. Для початку ви повинні вирішити, яка поверхня для варки вам потрібна: газова або електрична. Важливо звернути увагу на якість поверхні і на те, які матеріали використовували для такої плити.

Виберіть поверхню із потрібною вам кількістю конфорок, а також зверніть увагу на те, чи є можливість вмонтувати поверхню в кухонну стільницю. Обов'язково порадьтеся з фахівцями щодо того, яку варильну поверхню вибрати.

Вбудовувані варильні поверхні можуть дуже відрізнятися за розмірами, в залежності від свого типу. Маленькі модульні панелі можуть мати ширину всього близько 30 сантиметрів, що дозволить з'єднати кілька таких модулів в кухонну плиту потрібного вам розміру і функціоналу. 

Звичайні поверхні, що не мають подібного розширення, можуть займати від 40 до 90 сантиметрів кухонного робочого столу. При виборі варильної поверхні обов'язково враховуйте, що відстань від краю такої техніки до кухонної раковини має становити не менше 60-100 см, а від краю стільниці - від 30 см і більше.

Варильна поверхня – це зручність для кожного, яка точно зробить ваш інтер’єр особливішим, а процес приготування страв буде ще приємнішим!

Top