На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Вентилятори

 Вентилятор підлоговий ERGO FS 1621
862 грн.
Ціна: 808 грн.
 Вентилятор підлоговий Ardesto FN-1608CW
370 грн.
Ціна: 369 грн.
 Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-1621
385 грн.
Ціна: 384 грн.
 Trisa Fresh Breeze (9346.4310)
3990 грн.
Немає в наявності

Вентилятори

Разом з приходом тепла виникають проблеми охолодження повітря в приміщеннях. Вирішити проблему можна шляхом належного облаштування систем вентиляції та центрального кондиціонування.

Насправді вентилятор купити нині досить просто. У нашому інтернет-магазині Тостер можна знайти досить багато цікавих моделей таких пристроїв, які знайдуть своє місце в будь-якій кімнаті, наприклад - ванній. 

У будь-якому випадку потрібно розуміти, що установка такого пристрою - це дійсно необхідність, так як саме витяжний вентилятор відповідає за контроль вологості повітря шляхом видалення водяної пари. Якщо знехтувати купівлею і установкою вентилятора, то «хорошими» друзями власників квартир стануть мокрі плями на стінах ванної кімнати, цвіль, іржавіння металів, конденсат і багато інших не найприємніших явищ.

Робота в несприятливих умовах не кращим чином позначається на продуктивності праці і якості продукції. Плюс до того, не всяке обладнання може нормально працювати в умовах, які може винести людина. Для забезпечення допустимих умов роботи ще на стадії проектування або реконструкцій будівлі передбачається система вентиляції приміщень. 

Якщо видалення забрудненого або перегрітого (охолодженого) повітря і подача замість нього чистого або охолодженого (нагрітого) повітря не забезпечуються природною вентиляцією, то проектується механічна (штучна) або змішана. 

Вентилятори – незмінні пристрої також і в домі. Вентилятор в ванну не тільки допоможе вирішити проблеми мокрих плям на стінах, але і впорається з видаленням неприємних запахів, поліпшить циркуляцію повітря у ванній кімнаті і т.д. Те ж саме можна сказати і про санвузол з кухнею: вентилятор для туалету і вентилятор для кухні є настільки ж не обхідних агрегатом, так як природне вентилювання через вентиляційний канал і дверні щілини, які однозначно не справляються з виконанням окремих завдань.

Канальні вентилятори характеризуються універсальністю монтажу – його можна встановити в будь-якому приміщенні: в житлових будинках, виробничих або громадських будівлях. Крім того, прилад можна приховати за підвісною стелею, що робить дизайн інтер'єру більш продуманим

Для них характерна простота монтажу, адже для установки такої побутової техніки не потрібна допомога фахівця. Прилад працює майже безшумно, тому може працювати як вдень, так і вночі.

Обслуговуються вентилятори досить легко та просто - достатньо раз на півроку-рік очищати від пилу лопаті і корпус пристрою. На відміну від менш надійних способів вентиляції - наприклад, того ж провітрювання - вентилятор може безперебійно працювати в обраному режимі і з певною потужністю. Важливо й те, що сучасні пристрої оснащені функцією захисту двигуна від перепадів напруги, тому ризик поломки зведений до мінімуму.

Заходьте на наш інтернет-магазин Тостер, ознайомлюйтесь із усіма функціями цікавих вам вентиляційних моделей та робіть свій вибір просто зараз!

Top